Способи доставки
Ми відправимо ваше замовлення в будь-яку точку України
Скорочений опис
Бігова доріжка Everfit Treadmill TFK 135 Slim Pearl White (TFK-135-SLIM-W) із лінійки Slim Line італійського виробника Garlando S.p.A. призначена для спортивної ходьби та бігу в домашніх умовах. Модель оснащена попереднь... Читати далі...
Ми відправимо ваше замовлення в будь-яку точку України
Ми гарантуємо безпечну оплату
Відгуки клієнтів про наш магазин
Бігова доріжка Everfit Treadmill TFK 135 Slim Pearl White (TFK-135-SLIM-W) із лінійки Slim Line італійського виробника Garlando S.p.A. призначена для спортивної ходьби та бігу в домашніх умовах. Модель оснащена попередньо зібраною рамою та транспортувальними роликами, завдяки чому її легко переміщати по квартирі. Бігова доріжка проста в управлінні, має сучасний елегантний дизайн і гарні технічні характеристики. Тренажер розрахований на максимальне навантаження до 90 кг і дозволяє розвивати швидкість від 0,8 до 8 км/год. Бігове полотно розміром 112 х 40 см достатнє для тренування користувачам зростом до 180 см. Зрозумілий дисплей із чотирма білими світлодіодними екранами знаходиться на панелі двигуна, де ви можете переглядати інформацію про швидкість, дистанцію, час, витрату калорій і кроки. Бігова доріжка Everfit Treadmill TFK 135 Slim Pearl White (TFK-135-SLIM-W) має підставку для смартфона/планшета, знімні поручні для додаткової безпеки, пульт дистанційного керування, а також вбудовані динаміки для з'єднання по Bluetooth і автоматичну систему змащування бігового полотна.
Особливості:
Монітор: обладнано 4 білими LED-дисплеями, які відображають ключові параметри тренування, такі як швидкість, дистанція, час, витрачені калорії та кількість кроків, забезпечуючи повний контроль над тренуванням і прогресом.
Пульт дистанційного керування - дозволяє зручно регулювати швидкість та починати або зупиняти тренування, не відриваючись від занять, для максимально комфортного користування доріжкою
Bluetooth-колонки: дозволяють відтворювати музику або аудіо з мобільного пристрою без проводів, роблячи тренування більш приємним і мотивуючим.
Тримач для смартфона/планшета дозволяє зручно розмістити пристрій під час тренування для перегляду програм, відео або контролю додатків.
Рекомендації з експлуатації тренажерів Everfit : З метою уникнення передчасного зносу або несправності, регулярно здійснюйте профілактичні перевірки тренажерів. Регулярно перевіряйте та змащуйте рухомі частини (напрямні, підшипники). Використовуйте спеціальні мастила для спортивного обладнання. Перевіряйте стан кріплень, болтів та інших деталей. У разі ослаблення - негайно затягніть їх. Для правильної установки та експлуатації бігової доріжки, велотренажера, гребного тренажера, орбітрека використовуйте килимки під тренажер відповідного розміру Toorx Exercise Machines Mat
| EAN код | 8029975999814 |
| Артикул | 929877 |
| Бренд | Everfit |
| Вага | 33 кг |
| Вага в упаковці | 39 кг |
| Габарити упаковки | 154 x 72 x 17,5 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | LED |
| Додаткові характеристики | Знімні поручні Складана конструкція Товщина бігового полотна - 1,6 мм |
| Зміна кутів нахилу | Немає |
| Клас | Home line (для домашнього використання) |
| Кострукція | Портативні Складані |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Максимальне навантаження | 90 кг |
| Особливості | Амортизація Вбудована аудіосистема Підставка для аксесуарів Транспортувальні ролики |
| Пікова потужність | 2,5 к.с. |
| Показання дисплея | Дистанція Калорії Кроки Час Швидкість |
| Потужність двигуна | 1,5 к.с. |
| Програми | Немає |
| Регулювання кута нахилу | Немає |
| Розмір бігового полотна | 112 х 40 см |
| Розміри в робочому вигляді | 139 x 73,5 x 110 см |
| Розміри в складеному вигляді | 14,5 x 73,5 x 157 см |
| Система амортизації | 4 амортизаційні подушки |
| Тип | Електричні |