Способи доставки
Ми відправимо ваше замовлення в будь-яку точку України
Скорочений опис
Сумка-візок Shopping Cruiser Allround Blue (650065) має просторе основне відділення і термокишеню. Дана модель універсальна та багатофункціональна. Сумка для покупок кріпиться до алюмінієвої рами в трьох точках за допом... Читати далі...
Ми відправимо ваше замовлення в будь-яку точку України
Ми гарантуємо безпечну оплату
Відгуки клієнтів про наш магазин
Сумка-візок Shopping Cruiser Allround Blue (650065) має просторе основне відділення і термокишеню. Дана модель універсальна та багатофункціональна. Сумка для покупок кріпиться до алюмінієвої рами в трьох точках за допомогою застібок-липучок. За потреби вона знімається з рами і є можливість носити на плечі.
Максимальне навантаження для сумки на візку двадцять п ять кілограмів, або як сумки для перенесення десять кілограмів. Світловідбивачі розміщені з трьох сторін сумки. Все, що вам потрібно зробити для початку експлуатації, це просто прикріпити сумку за допомогою застібки-липучки до візка, натиснути на колеса, встановити їх та додати бризковики.
Особливості:
| EAN код | 8717253500653 |
| Артикул | 930023 |
| Бренд | Cruiser |
| Вага | 2,8 кг |
| Вага в упаковці | 3,3 кг |
| Габарити упаковки | 55 х 48 х 30 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Колір | Blue |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал | Aluminum + Polyester 600D |
| Об'єм | 41 л |
| Особливості | Складна |
| Розміри | 100 x 44 x 35 см |
| Розміри в складеному вигляді | 50 x 44 x 25 см |
| Розміри сумки без шасі | 54 x 31 x 24 см |
| Тип | Сумки-візки |