Способи доставки
Ми відправимо ваше замовлення в будь-яку точку України
Скорочений опис
Бігова доріжка Everfit TFK 355 Slim (TFK-355-SLIM) ідеально підходить для домашніх тренувань. Завдяки складаній конструкції та транспортувальним колещатам її легко переміщувати та зберігати навіть у невеликому приміщенні... Читати далі...
Ми відправимо ваше замовлення в будь-яку точку України
Ми гарантуємо безпечну оплату
Відгуки клієнтів про наш магазин
Бігова доріжка Everfit TFK 355 Slim (TFK-355-SLIM) ідеально підходить для домашніх тренувань. Завдяки складаній конструкції та транспортувальним колещатам її легко переміщувати та зберігати навіть у невеликому приміщенні. Ця модель оснащена потужним двигуном та сучасними функціями для комфортних і продуктивних занять спортом. Бігова доріжка надійно фіксується на підлозі завдяки стійкій рамі та нековзним опорам, забезпечуючи максимальну стабільність навіть під час інтенсивних тренувань.
Особливості:
Консоль обладнана LCD-дисплеєм із синім підсвічуванням. Контрастний екран із приємною синьою підсвіткою забезпечує чітке та зручне зчитування показників тренування навіть при слабкому освітленні. Дисплей відображає ключові параметри тренування, такі як пульс, дистанцію, нахил, висоту, час, кількість кроків, темп, швидкість та витрату калорій, забезпечуючи повний контроль над тренуванням і прогресом.
Система вимірювання пульсу: вбудовані сенсори на поручнях тренажера дозволяють контролювати частоту серцевих скорочень без додаткових пристроїв, просто тримаючи руки на сенсорних поверхнях.
Програми тренування: доріжка оснащена 12 встановленими програмами, 1 користувацькиq режимам. Також передбачено тест на визначення рівня жирової тканини в організмі (Body Fat Test), що допомагає відстежувати фізичну форму та прогрес.
Тримач для 2 пляшок забезпечує зручне розташування води або спортивних напоїв під час тренування, щоб завжди мати рідину під рукою.
Тримач для смартфона/планшета дозволяє зручно розмістити пристрій під час тренування для перегляду програм, відео або контролю додатків.
Тренажер економить простір: Розміри тренажера у складеному вигляді 25 × 75 × 159 см, він займає мінімум місця у вертикальному положенні, що дозволяє легко зберігати його в кімнаті між меблями або горизонтально під ліжком економлячи простір.
Конструкція поставляється попередньо зібраною, оснащена 2 транспортними колесами для легкого переміщення вперед/назад, що полегшує перестановку тренажера в кімнаті.
Технічні характеристики:
Рекомендації з експлуатації тренажерів Everfit: З метою уникнення передчасного зносу або несправності, регулярно здійснюйте профілактичні перевірки тренажерів. Регулярно перевіряйте та змащуйте рухомі частини (напрямні, підшипники). Використовуйте спеціальні мастила для спортивного обладнання. Перевіряйте стан кріплень, болтів та інших деталей. У разі ослаблення - негайно затягніть їх. Для правильної установки та експлуатації бігової доріжки, велотренажера, гребного тренажера, орбітреку - використовуйте килимки під тренажер відповідного розміру Toorx Exercise Machines Mat.
| EAN код | 8029975960487 |
| Артикул | 931215 |
| Бренд | Everfit |
| Вага | 48 кг |
| Вага в упаковці | 55 кг |
| Габарити упаковки | 170 x 76,5 x 26 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | LCD |
| Додаткові характеристики | Тримач для телефону/планшету Складана конструкція Товщина бігового полотна - 1,6 мм Сенсорні датчики вимірювання пульсу |
| Зміна кутів нахилу | 3% |
| Клас | Home line (для домашнього використання) |
| Кострукція | Портативні Складані |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальна швидкість | 14 км/год |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Особливості | Амортизація Транспортувальні ролики Аварійний ключ Вимірювання пульсу Компактність |
| Пікова потужність | 2,75 к.с. |
| Показання дисплея | Швидкість Пульс Дистанція Час Калорії Поточна програма тренування |
| Потужність двигуна | 1,75 к.с. |
| Програми | 12 попередньо встановлених програм |
| Регулювання кута нахилу | Електричне |
| Розмір бігового полотна | 127 х 42 см |
| Розміри в робочому вигляді | 163 x 75 x 143 см |
| Розміри в складеному вигляді | 25 x 75 x 159 см |
| Система амортизації | 12 амортизаційних подушок |
| Тип | Електричні |
| Товщина деки | 1,6 мм |