Способи доставки
Ми відправимо ваше замовлення в будь-яку точку України
Скорочений опис
Бігова доріжка Everfit TFK 230 (TFK-230) - створена для комфортних тренувань у домашніх умовах. Завдяки компактним розмірам і складаній конструкції вона ідеально підходить навіть для невеликих приміщень. Сучасний LED-дис... Читати далі...
Ми відправимо ваше замовлення в будь-яку точку України
Ми гарантуємо безпечну оплату
Відгуки клієнтів про наш магазин
Бігова доріжка Everfit TFK 230 (TFK-230) - створена для комфортних тренувань у домашніх умовах. Завдяки компактним розмірам і складаній конструкції вона ідеально підходить навіть для невеликих приміщень. Сучасний LED-дисплей дозволяє зручно відстежувати ключові показники тренувань, а різноманітність програм забезпечує мотивацію для досягнення нових цілей. Інтегровані сенсори пульсу на поручнях і тримач для планшета чи книги додають зручності, перетворюючи кожне тренування на ефективний і приємний процес.
Everfit TFK 230 обладнана надійним двигуном і має три рівні ручного регулювання нахилу полотна, що дозволяє імітувати біг по схилах. Ця модель підійде як для новачків, так і для досвідчених користувачів, які прагнуть підтримувати себе у формі, не виходячи з дому.
Консоль обладнано білим LED-дисплеями, який відображає ключові параметри тренування, такі як пульс, дистанцію, нахил, висоту, час, кількість кроків, темп, швидкість та витрату калорій, забезпечуючи повний контроль над тренуванням і прогресом.
Система вимірювання пульсу: вбудовані сенсори на поручнях тренажера дозволяють контролювати частоту серцевих скорочень без додаткових пристроїв, просто тримаючи руки на сенсорних поверхнях.
Програми тренування: доріжка оснащена 64 встановленими програмами, 1 користувацьким режимом. Також передбачено тест на визначення рівня жирової тканини в організмі (Body Fat Test), що допомагає відстежувати фізичну форму та прогрес.
Тримач для 2 пляшок забезпечує зручне розташування води або спортивних напоїв під час тренування, щоб завжди мати рідину під рукою.
Тримач для смартфона/планшета дозволяє зручно розмістити пристрій під час тренування для перегляду програм, відео або контролю додатків.
Тренажер економить простір: Розміри тренажера у складеному вигляді 82 × 68 × 130 см, він займає мінімум місця у вертикальному положенні, що дозволяє легко зберігати його в кімнаті між меблями або горизонтально під ліжком економлячи простір.
Конструкція поставляється попередньо зібраною, оснащена 2 транспортними колесами для легкого переміщення вперед/назад, що полегшує перестановку тренажера в кімнаті.
Характеристики консолі
Рекомендації з експлуатації тренажерів Everfit: З метою уникнення передчасного зносу або несправності, регулярно здійснюйте профілактичні перевірки тренажерів. Регулярно перевіряйте та змащуйте рухомі частини (напрямні, підшипники). Використовуйте спеціальні мастила для спортивного обладнання. Перевіряйте стан кріплень, болтів та інших деталей. У разі ослаблення - негайно затягніть їх. Для правильної установки та експлуатації бігової доріжки, велотренажера, гребного тренажера, орбітреку використовуйте килимки під тренажер відповідного розміру Toorx Exercise Machines Mat.
| EAN код | 8029975805801 |
| Артикул | 931234 |
| Бренд | Everfit |
| Вага | 43 кг |
| Вага в упаковці | 49 кг |
| Габарити упаковки | 160 х 70 х 20 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | LED |
| Додаткові характеристики | Підставка для смартфона/планшета Сенсорні датчики вимірювання пульсу Складана конструкція Товщина бігового полотна - 1,4 мм |
| Зміна кутів нахилу | 3 рівні |
| Клас | Home line (для домашнього використання) |
| Кострукція | Складані |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальна швидкість | 14 км/год |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Особливості | Амортизація Вимірювання пульсу Компенсатори нерівності підлоги Регулювання кута нахилу Транспортувальні ролики Тримач для пляшки Потужний двигун Аварійний ключ LED-дисплей Програми |
| Пікова потужність | 2,75 к.с. |
| Показання дисплея | Пульс Час Швидкість Калорії Дистанція поточна програма |
| Потужність двигуна | 1,75 к.с. |
| Програми | 64 попередньо встановлені 1 ручна Вимірювання відсотка тілесного жиру (Body Fat) |
| Регулювання кута нахилу | Електричне |
| Розмір бігового полотна | 41 х 121 см |
| Розміри в робочому вигляді | 152 х 68 х 120 см |
| Розміри в складеному вигляді | 82 х 68 х 130 см |
| Система амортизації | Багаторівнева система |
| Тип | Електричні |
| Товщина деки | 1,4 мм |