Способи доставки
Ми відправимо ваше замовлення в будь-яку точку України
Скорочений опис
Конструкція і характеристики спального мішка Nordisk Bjarni 0°C Wide L дозволяють однаково зручно та ефективно використовувати цю модель і в кемпінгу і під час складних сходжень в міжсезоння. Адже цей спальний мішок є од... Читати далі...
Ми відправимо ваше замовлення в будь-яку точку України
Ми гарантуємо безпечну оплату
Відгуки клієнтів про наш магазин
Конструкція і характеристики спального мішка Nordisk Bjarni 0°C Wide L дозволяють однаково зручно та ефективно використовувати цю модель і в кемпінгу і під час складних сходжень в міжсезоння. Адже цей спальний мішок є одночасно легким і компактним, теплим і приємним на дотик, та забезпечує достатньо простору для комфортного сну, та навіть може використовуватись як ковдра.
Коли ви на природі та готові влаштуватися для заслуженого відпочинку, Bjarni 0°C Wide L - це спальний мішок, який завжди забезпечить необхідний простір та комфорт, яких ви заслуговуєте. Незалежно від того, чи ви відпочиваєте в наметах під зірками, йдете пішки пересіченою місцевістю чи досліджуєте віддалені стежки, цей спальний мішок гарантує міцний сон і бадьорий ранок з відновленими силами для наступної пригоди. На відміну від традиційних мішків-мумій, Bjarni 0°C Wide L має широкий крій, який забезпечує більше свободи рухів, тому ви можете розтягуватися, повертатися, приймати зручну позицію під час сну, та відпочивати в повному комфорті.
Виготовлений з міцної, але легкої поліестерової оболонки із зміцнюючою структурою переплетіння волокон Rip-stop, Bjarni 0°C Wide L витримує будь-які похідні умови, а м’яка підкладка та надм’який наповнювач огортають вас теплом. Регульований контурний капюшон та термокомір ефективно утримують тепло, забезпечуючи затишок навіть при низьких температурах, а збільшений простір для ніг гарантує, що ваші ноги не будуть скутими під час відпочинку.
Двостороння блискавка з захистом від защемлення тканини забезпечує додаткову зручність, дозволяючи регулювати вентиляцію за потреби. Незалежно від того, чи потрібно вам більше повітря посеред ночі, чи трохи більше тепла, коли ви влаштовуєтеся на ночівлю, необхідні налаштування завжди легко зробити як зовні, так і з середини спального мішка. А завдяки екологічно свідомому вибору спорядження, виготовленого зі 100% перероблених тканин та наповнювача, ви можете бути впевнені у своїй гармонійній взаємодії з на навколишнім середовищем, досліджуючи природу.
З обмеженням температури до -2°C, Bjarni 0°C Wide L зігріває і забезпечує комфорт у холодні ночі, даючи впевненість у будь-яких обставинах, які підкидає природа. Відчуйте свободу, комфорт і тепло, які пропонує Bjarni 0°C Wide L, і зробіть кожну ніч під зірками спокійною. Bjarni 0°C Wide L розроблений для використання протягом трьох сезонів, гарантуючи, що незалежно від погоди вам будете затишно та безпечно.
Будучи відповідальним виробником високоякісного спорядження, Nordisk сертифікує свої спальні мішки за останнім стандартом EN 23537:2012-1:2022. Цей стандарт нормує вимоги до спальних мішків, а також підтверджує відповідність заданих температурних режимів, розмірів і ваги на ярликах. Згідно зі стандартом, передбачається, що людина буде вдягнута у функціональну термобілизну і використовуватиме килимок відповідного температурного режиму. Спальний мішок Nordisk Bjarni протестований у повній відповідності з європейським стандартом EN 23537:2012-1:2022.
Характеристики:
Особливості:
Габарити і вага:
Комплектація:
Особливості експлуатації і догляду для подовження терміну використання:
Виробник: Nordisk (Данія)
Термін гарантії: 2 роки
| Бренд | Nordisk |
| Вага в упаковці, г | 2100 |
| Вага, г | 1565 |
| Вид спального мішка | Кокон |
| Внутрішній матеріал | Polyester 30D, 223T*185T, 44 g/m², Rip-stop, 100% recycled, PFAS-free |
| Габарити | 205x85/65 см |
| Габарити в складеному вигляді | 32x25х25 см |
| Габарити в упаковці | 38x25х25 см |
| Гарантия | 24 мес. |
| Довжина спальника, см | 205 |
| Змійка (блискавка) | Ліва |
| Зовнішній матеріал | Polyester 20D, 213T*149T, 38 g/m², Rip-stop, 100% recycled, PFAS-free |
| Колір | Блакитний |
| Комплектація | Спальний мішок|Компресійний чохол |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Мінімальна температура в екстремальних умовах, °C | -18 |
| Мінімальна температура комфорта, °C | -2 |
| Наповнювач | NorGuard S-PO 80® Polyester, 100 g/m², double-layer, 100% recycled, PFAS-free |
| Наявність | В наявності |
| Особливості | З капюшоном |
| Призначення | Туризм|Для високогір'я|Кемпінгові|Трекінгові|Для трекінгу|Для хайкінгу |
| Сезонність | Весна-Осінь |
| Стан товару | Новий |
| Температура комфорту, °C | 5 |
| Тип | Спальний мішок |
| Ціна | 10686 |
| Цвет | Блакитний |