Способи доставки
Ми відправимо ваше замовлення в будь-яку точку України
Скорочений опис
Одна ніжка коротша за інші на 2 см. Термостійка та водостійка стільниця дозволяє використовувати цей стіл за призначенням, не турбуючись про те, що його поверхня буде пошкоджена гарячим або мокрим посудом. Стіл має дв... Читати далі...
Ми відправимо ваше замовлення в будь-яку точку України
Ми гарантуємо безпечну оплату
Відгуки клієнтів про наш магазин
Одна ніжка коротша за інші на 2 см.
Термостійка та водостійка стільниця дозволяє використовувати цей стіл за призначенням, не турбуючись про те, що його поверхня буде пошкоджена гарячим або мокрим посудом. Стіл має дві можливі висоти установки, а також мікрорегулювання кожної ніжки для того, щоб виставити стільницю горизонтально на нерівній місцевості. Bo-Camp Premium 60x45 cm у складеному вигляді є найбільш плоскою моделлю виробника, що робить його зручним при зберіганні. Для зручності транспортування передбачено пластикову ручку. Розкладний стіл Bo-Camp Premium 60x45 cm - компактний кемпінговий столик для невеликої компанії або сім'ї з чотирьох осіб.
Технічні характеристики:
Особливості конструкції:
Комплектація:
Габарити і вага:
Виробник: Bo-Camp (Нідерланди)
Термін гарантії: 14 днів
| Вага в упаковці, кг | 2.9 |
| Вага, кг | 2.7 |
| Вид | Столи |
| Висота стільниці | 25/60 см |
| Габарити в упаковці | 620х470х60 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Гарантия | 1 мес. |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | Стіл - 1 шт; Ніжки - 4 шт; |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг. | 30 |
| Матеріал каркаса | Алюміній |
| Матеріал конструкції | Алюміній |
| Наявність | В наявності |
| Призначення | Кемпінгові|Сад город |
| Розміри | 600х450х600 мм |
| Розміри стільниці | 60х45 см |
| Стан товару | Уцінений |
| Ціна | 1416 |
| Цвет | Сірий |