Способи доставки
Ми відправимо ваше замовлення в будь-яку точку України
Скорочений опис
Сайкл-тренажер Toorx Indoor Cycle SRX 3500 (SRX-3500) із лінійки Light Commercial від італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для комфортного кардіотренування в домашній фітнес залі. Тренажер із магнітною сист... Читати далі...
Ми відправимо ваше замовлення в будь-яку точку України
Ми гарантуємо безпечну оплату
Відгуки клієнтів про наш магазин
Сайкл-тренажер Toorx Indoor Cycle SRX 3500 (SRX-3500) із лінійки Light Commercial від італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для комфортного кардіотренування в домашній фітнес залі. Тренажер із магнітною системою гальмування має 32 рівні навантаження, що регулюються за допомогою сучасного комп'ютера. 24-кілограмовий маховик створює відмінну плавність ходу, знижуючи навантаження на суглоби та мінімізуючи ризик отримання травм в процесі занять. Ремінний привод обладнаний з незалежною системою обертання, що дозволяє перервати тренування у будь-який момент незалежно від маховика. Незалежна система обертання розширює можливості, ви самі контролюєте необхідну кількість обертань на хвилину, або різку зміну темпу чи екстрену зупинку не очікуючи зупинки маховика та уникаючи травмувань. Тренажер оснащений новітньою магнітною гальмівною системою, яка безпосередньо впливає на маховик, що дозволяє надзвичайно плавно обертати педалі на найнижчих рівнях навантаження. Спін байк розрахований на вагу користувача до 150 кг та зростом до 2 м. Спортивне сидіння й кермо регулюються по висоті та в горизонтальній площині, забезпечуючи індивідуальне налаштування. Вбудований приймач для бездротового датчика вимірювання пульсу буде доречним під час тренування по одній із чотирьох пульсозалежних програм. Консоль тренажера має підставку для смартфона/планшета та підтримує Bluetooth для інтеграції з популярними програмами iConsole+ Training і Kinomap, які перетворять монотонне тренування в захоплюючий процес. Транспортувальні ролики та ручка полегшують переміщення тренажера та роблять його доступним для всієї сім'ї.
Клас тренажера: Vertical line (для інтенсивного домашнього і офісного використання)
Особливості:
Сайкл-тренажер Toorx Indoor Cycle SRX 3500 сертифікований за стандартом EN20957-1 / EN957-10, клас S (Studio), що підтверджує його професійну надійність і витривалість — модель розрахована на високі навантаження та інтенсивну щоденну експлуатацію й повністю підходить для використання у спортзалах, фітнес-клубах, студіях і реабілітаційних центрах.
Ефективність спалювання калорій— сайкл-тренажер це один із найбільш енерговитратних тренажерів, призначений для інтенсивного кардіо і силових тренувань ніг. Імітує реальну їзду на велосипеді, включає спринти, підйоми і зміну темпу. Це інструмент для високоінтенсивних інтервальних тренувань HIIT (High-Intensity Interval Training).
Педалі з системою швидкої фіксації SPD — cумісність із системою SPD (Shimano Pedaling Dynamics) забезпечує надійне зчеплення взуття з педаллю, підвищує ефективність передачі зусилля та контроль під час інтенсивних тренувань.
Консоль обладнана LCD-дисплеєм із багатобарвним підсвічуванням. Дисплей відображає ключові параметри тренування, такі як дистанцію, час, кількість спалених калорій, швидкість і режим сканування, забезпечуючи повний контроль над тренуванням і прогресом. Функція сканування (Scan) автоматично перемикає відображення основних параметрів, дозволяючи зручно відстежувати всі показники тренування без зайвих налаштувань.
Система вимірювання пульсу: вбудований приймач для бездротового нагрудного кардіодатчика забезпечує зручний та оперативний моніторинг серцевого ритму під час тренування.
Програми тренування: 1 ручний режим, 12 встановленими програмами, 4 програми HRC (Heart Rate Control) для тренувань із контролем пульсу.
Транспортні ролики та компенсатори нерівностей підлоги — наявність транспортних роликів забезпечує зручне переміщення тренажера, а регульовані ніжки дозволяють вирівняти конструкцію на нерівній поверхні для максимальної стійкості під час тренування.
Рама з товстостінної сталі — міцна сталева конструкція забезпечує високу жорсткість, стабільність та довговічність тренажера, навіть при інтенсивному щоденному використанні.
iConsole+ Training - додаток нового покоління для iConsole. Він надає більш детальні дані про тренування, більш простий режим навчання та інтегроване з BLE Heart Rate Monitor. Цей додаток працює з сумісними велотренажерами, орбітреками та біговими доріжками з вбудованим приймачем Bluetooth Low Energy. Тренуйтеся разом з iConsole і насолоджуйтесь кожного разу.
Завантажте додаток Kinomap, увімкніть свій пристрій, і Вам буде доступно 300 000 км геолокалізованих відео, зареєстрованих по всьому світу. Киньте виклик своїм друзям, змагайтеся з іншими користувачами або тренуйтеся наодинці, щоб побити свої рекорди. Завдяки більш ніж 15 новим функціям, додаток для тренувань має зовсім новий вигляд, який відповідає потребам користувача, включаючи кадри з реального життя для тренувань у приміщенні. Додаток Kinomap також включає навчальний відеоконтент, абсолютно новий ігровий процес через публічні та приватні перегони. Ніколи ще тренування не було таким захоплюючим: швидкість відео синхронізується з ритмом Вашого руху. Ви готові розпочати? Досліджуйте кожен куточок світу, обмінюйтесь коментарями у соціальних мережах та порівнюйте свої результати.
Завантажте Zwift - безкоштовний додаток для бігу та тренувань із Вашою спільнотою. Тренуйтесь весело разом зі світовою спільнотою крізь захоплюючі локації, тренуйтеся вдень і вночі, в дощ чи спеку, з будь-якої точки світу абсолютно безкоштовно. Наші елітні тренери створюють вправи, щоб зробити Вас спортсменом, яким Ви хочете стати. Програми підбираються відповідно до рівня Вашої фізичної підготовки, і їх легко виконувати, що полегшує тренування та робить його веселим. Незалежно від того, чи готуєтеся Ви до забігу на 5 кілометрів, напівмарафону чи тріатлону, Ваші потреби в тренуваннях будуть враховані. Займайтесь самостійно або приєднуйтесь до групових тренувань і досліджуйте показники після бігу, щоб провести свій найкращий сезон. Біг зі спортсменами по всьому світу є основою Zwift. Вибирайте між сотнями подій - від веселих групових забігів до напружених перегонів із справжніми призами. Знайдіть своїх друзів і бігайте з ними в режимі реального часу, підключившись до програм сторонніх розробників, таких як Strava та Garmin Connect. Спільнота Zwift підтримує Вашу мотивацію тримати темп і фінішувати якнайкраще.
Технічні характеристики
Привід: Ремінна передача.
Маховик: Збалансований, вага 24 кг.
Максимальна вага користувача: До 150 кг.
Консоль: LCD-дисплей (дистанція, час, калорії, швидкість, режим сканування).
Сідло: Двоколірне, з вертикальним та горизонтальним регулюванням.
Кермо: Вертикальне регулювання, висота від 85,5 см до 109 см.
Регулювання опору: Ручне, мікрометричне.
Транспортні колеса: Так
Гумові регулюючі ніжки: Так.
Педальний механізм: Складається з 3 деталей.
Каркас: Виготовлений з високоякісної сталі.
Покриття: Міцне порошкове фарбування.
Вага тренажера: 58 кг.
Розміри установки: 127 x 56 x 124 см
Загальна вага: 64 кг.
Розміри упаковки: 120 x 24,5 x 93 см
Рекомендації з експлуатації тренажерів Toorx : З метою уникнення передчасного зносу або несправності, регулярно здійснюйте профілактичні перевірки тренажерів. Регулярно перевіряйте та змащуйте рухомі частини (напрямні, підшипники). Використовуйте спеціальні мастила для спортивного обладнання. Перевіряйте стан кріплень, болтів та інших деталей. У разі ослаблення - негайно затягніть їх. Для правильної установки та експлуатації бігової доріжки, велотренажера, гребного тренажера, орбітрека використовуйте килимки під тренажер відповідного розміру Toorx Exercise Machines Mat
| EAN код | 8029975996394 |
| Артикул | 930987 |
| Бренд | Toorx |
| Вага | 58 кг |
| Вага в упаковці | 64 кг |
| Вага маховика | 24 кг |
| Вимірювання пульсу | Є |
| Габарити упаковки | 120 x 24,5 x 93 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | LCD |
| Додаткові характеристики | Незалежна система обертання педалей Bluetooth для інтеграції з iConsole+ Training, Kinomap і Zwift Бездротовий нагрудний кардіодатчик йде в комплекті з тренажером Кермо з регулюванням по вертикалі та горизонталі Підставка для смартфона/планшета Сидіння з регулюванням по вертикалі та горизонталі |
| Живлення тренажера | Мережа |
| Кількість програм | 16 |
| Клас | Vertical line (для інтенсивного домашнього і офісного використання) |
| Код виробника товару (MPN) | SRX-3500 |
| Конструкція | Вертикальні |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Особливості | Вимірювання пульсу Компенсатори нерівності підлоги Підставка для аксесуарів Транспортувальні ролики |
| Показання дисплея | Відстань Час Калорії Пульс Швидкість Одометр Оберти за хвилину |
| Програми | Ручна програма - 1 Встановлені програми - 12 Пульсозалежні програми - 4 |
| Рівні навантаження | 32 |
| Регулювання | Керма Сидіння |
| Розділ | Велотренажери |
| Розміри | 127 x 56 x 124 см |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Магнітні |
| Транспортувальні ролики | Є |