Способи доставки
Ми відправимо ваше замовлення в будь-яку точку України
Скорочений опис
Горизонтальний велотренажер Toorx Recumbent Bike BRXR 95 Comfort (BRX-R95-COMFORT) від італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для комфортного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має 24 рівня навантаж... Читати далі...
Ми відправимо ваше замовлення в будь-яку точку України
Ми гарантуємо безпечну оплату
Відгуки клієнтів про наш магазин
Горизонтальний велотренажер Toorx Recumbent Bike BRXR 95 Comfort (BRX-R95-COMFORT) від італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для комфортного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має 24 рівня навантаження, регульованого за допомогою сучасного комп'ютера. 10-кілограмовий маховик створює чудову плавність ходу, знижуючи навантаження на суглоби та мінімізуючи ризик отримання травми в процесі занять. Велотренажер розрахований на вагу користувача до 130 кг і має зручну спинку з дихаючої сітки для більшого комфорту. Вбудований приймач для бездротового датчика вимірювання пульсу стане в нагоді під час тренування по одній із трьох пульсозалежних програм. Сидіння велотренажера регулюється в горизонтальній площині для індивідуального налаштування, а транспортувальні ролики в передній частині тренажера дозволяють переміщати його по кімнаті за допомогою зручної ручки.
Особливості:
Консоль обладнана LCD-дисплеєм із багатобарвним підсвічуванням. Дисплей відображає ключові параметри тренування, такі як сканування, дистанція, час, калорії, частота серцевих скорочень, швидкість, оберти за хвилину, відновлення, забезпечуючи повний контроль над тренуванням і прогресом.
Система вимірювання пульсу: вбудовані сенсори на поручнях тренажера дозволяють контролювати частоту серцевих скорочень без додаткових пристроїв, просто тримаючи руки на сенсорних поверхнях. Додатково для більш точного контролю пульсу можна використовувати вбудований приймач для бездротового нагрудного кардіодатчика, що забезпечує зручний та оперативний моніторинг серцевого ритму під час тренування.
Програми тренування: 1 ручний режим, 10 встановленими програмами, 5 користувацькими режимами та 3 програмам HRC (Heart Rate Control) для тренувань із контролем пульсу, 1 тренування з фіксованою потужністю (Watts).
Тримач для смартфона/планшета дозволяє зручно розмістити пристрій під час тренування для перегляду програм, відео або контролю додатків.
Транспортні ролики та компенсатори нерівностей підлоги — нвнаявність транспортних роликів забезпечує зручне переміщення тренажера, а регульовані ніжки дозволяють вирівняти конструкцію на нерівній поверхні для максимальної стійкості під час тренування.
Технічні характеристики
Маховик: Збалансований, вага 10 кг.
Максимальна вага користувача: До 130 кг.
Консоль: LCD-дисплей
Сідло: Горизонтальне регулювання. З широкою, дихаючою спинкою для оптимального та комфортного положення під час тренувань.
Регулювання опору: Магнітний з електронним регулюванням опору
Транспортні колеса: Так
Гумові регулюючі ніжки: Так.
Педальний механізм: Складається з 3 деталей.
Каркас: Виготовлений з високоякісної сталі.
Покриття: Міцне порошкове фарбування.
Вага тренажера: 43 кг.
Розміри установки: 150 x 60 x 116 см.
Загальна вага: 48 кг.
Розміри упаковки: 146 x 25 x 66 см.
Для цього тренажера рекомендується придбати нагрудний кардіодатчик Toorx Chest Belt (FC-TOORX) призначений для бездротового вимірювання пульсу під час тренування. Кардіодатчик може взаємодіяти з біговими доріжками, велотренажерами, гребними тренажерами, орбітреками, сайкл-тренажерами, степерами, а також з усіма сумісними пристроями, що працюють на частоті 5,3 kHz.
Рекомендації з експлуатації тренажерів Toorx : З метою уникнення передчасного зносу або несправності, регулярно здійснюйте профілактичні перевірки тренажерів. Регулярно перевіряйте та змащуйте рухомі частини (напрямні, підшипники). Використовуйте спеціальні мастила для спортивного обладнання. Перевіряйте стан кріплень, болтів та інших деталей. У разі ослаблення - негайно затягніть їх. Для правильної установки та експлуатації бігової доріжки, велотренажера, гребного тренажера, орбітрека використовуйте килимки під тренажер відповідного розміру Toorx Exercise Machines Mat
| EAN код | 8029975996677 |
| Артикул | 929369 |
| Бренд | Toorx |
| Вага | 43 кг |
| Вага в упаковці | 48 кг |
| Вага маховика | 10 кг |
| Вимірювання пульсу | Є |
| Габарити упаковки | 146 x 25 x 66 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | LCD |
| Додаткові характеристики | Вбудований приймач для бездротового нагрудного кардіодатчика Підставка для смартфона/планшета Сенсорні датчики вимірювання пульсу Сидіння з регулюванням по горизонталі Спинка сидіння з дихаючої сітки |
| Живлення тренажера | Мережа |
| Кількість програм | 21 |
| Клас | Home line (для домашнього використання) |
| Код виробника товару (MPN) | BRX-R95-COMFORT |
| Конструкція | Горизонтальні Зі спинкою |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальна вага користувача | 130 кг |
| Особливості | Вимірювання пульсу Компенсатори нерівності підлоги Підставка для аксесуарів Транспортувальні ролики |
| Показання дисплея | Час Швидкість Дистанція Калорії Пульс Оберти за хвилину Відновлення пульсу |
| Програми | Ручна програма - 1 Встановлені програми - 10 Контроль навантаження в Ватах - 1 Пульсозалежні програми - 3 Індивідуальні програми - 5 |
| Рівні навантаження | 24 |
| Регулювання | Сидіння |
| Розділ | Велотренажери |
| Розміри | 150 x 60 x 116 см |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Магнітні |
| Транспортувальні ролики | Є |