Способи доставки
Ми відправимо ваше замовлення в будь-яку точку України
Скорочений опис
Бігова доріжка Toorx Treadmill City Compact Pearl White (CITY-COMPACT-W) із лінійки Ultra Compact Line італійського виробника Garlando S.p.A. призначена для спортивної ходьби та бігу в домашніх умовах. Модель оснащена по... Читати далі...
Ми відправимо ваше замовлення в будь-яку точку України
Ми гарантуємо безпечну оплату
Відгуки клієнтів про наш магазин
Бігова доріжка Toorx Treadmill City Compact Pearl White (CITY-COMPACT-W) із лінійки Ultra Compact Line італійського виробника Garlando S.p.A. призначена для спортивної ходьби та бігу в домашніх умовах. Модель оснащена попередньо зібраною рамою та транспортувальними роликами, завдяки чому її легко переміщати по квартирі. Бігова доріжка проста в управлінні, має сучасний елегантний дизайн і гарні технічні характеристики. Тренажер розрахований на максимальне навантаження до 100 кг і дозволяє розвивати швидкість від 1 до 14 км/год. Бігове полотно розміром 125 х 44,5 см достатнє для тренування користувачам зростом до 190 см. Зрозумілий дисплей відображає інформацію про швидкість, дистанцію, час, витрату калорій і кроки. Бігова доріжка Toorx Treadmill City Compact Pearl White (CITY-COMPACT-W) має знімні поручні для додаткової безпеки, а також систему фіксації для безпечного вертикального зберігання.
Особливості:
Конструкція: поставляється попередньо зібраною, оснащена 2 транспортними колесами для легкого переміщення вперед/назад та 2 колесами для поперечного переміщення, що полегшує перестановку тренажера в кімнаті.
Технічні характеристики
Рекомендації з експлуатації тренажерів Toorx: З метою уникнення передчасного зносу або несправності, регулярно здійснюйте профілактичні перевірки тренажерів. Регулярно перевіряйте та змащуйте рухомі частини (напрямні, підшипники). Використовуйте спеціальні мастила для спортивного обладнання. Перевіряйте стан кріплень, болтів та інших деталей. У разі ослаблення - негайно затягніть їх. Для правильної установки та експлуатації бігової доріжки, велотренажера, гребного тренажера, орбітреку використовуйте килимки під тренажер відповідного розміру Toorx Exercise Machines Mat.
| EAN код | 8029975998732 |
| Артикул | 929883 |
| Бренд | Toorx |
| Вага | 36 кг |
| Вага в упаковці | 42 кг |
| Габарити упаковки | 164,5 x 80 x 16,5 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | LCD |
| Додаткові характеристики | Знімні поручні Складана конструкція Товщина бігового полотна - 1,6 мм |
| Зміна кутів нахилу | Немає |
| Клас | Home line (для домашнього використання) |
| Кострукція | Портативні Складані |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальна швидкість | 14 км/год |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Особливості | Амортизація Транспортувальні ролики |
| Пікова потужність | 2,75 к.с. |
| Показання дисплея | Дистанція Калорії Кроки Час Швидкість |
| Потужність двигуна | 1,75 к.с. |
| Програми | Немає |
| Регулювання кута нахилу | Немає |
| Розмір бігового полотна | 125 х 44,5 см |
| Розміри в робочому вигляді | 151,5 x 74 x 98 см |
| Розміри в складеному вигляді | 162 x 74 x 13,8 см |
| Система амортизації | 6 амортизаційних подушок |
| Тип | Електричні |