Способи доставки
Ми відправимо ваше замовлення в будь-яку точку України
Скорочений опис
Бігова доріжка Toorx TRAVELLER - поєднує елегантний сучасний дизайн з високими технічними показниками, що робить її відмінним рішенням для інтенсивних домашніх тренувань. Завдяки потужному двигуну, електричному регулюван... Читати далі...
Ми відправимо ваше замовлення в будь-яку точку України
Ми гарантуємо безпечну оплату
Відгуки клієнтів про наш магазин
Бігова доріжка Toorx TRAVELLER - поєднує елегантний сучасний дизайн з високими технічними показниками, що робить її відмінним рішенням для інтенсивних домашніх тренувань. Завдяки потужному двигуну, електричному регулюванню нахилу та професійній амортизаційній системі, ця модель забезпечує комфортний біг на будь якому рівні підготовки.
Завдяки мультимедійній платформі APP Ready 3.0 та вбудованому в консоль модуля BT (Bluetooth) бігова доріжка Traveller сумісна з найпопулярнішими сучасними додатками, такими як Kinomap та Zwift, для постійно інтерактивного та мотивуючого тренування, а LED дисплей з білим підсвічуванням відображає всі ключові параметри тренування. Завдяки широкій біговій поверхні та міцній конструкції, TRAVELLER витримає інтенсивні навантаження і слугуватиме роками
Клас тренажера: Home line (для домашнього використання)
Особливості:
Монітор: обладнано 5 білими LED-дисплеями, які відображають ключові параметри тренування, такі як пульс, дистанцію, нахил, висоту, час, кількість кроків, темп, швидкість та витрату калорій, забезпечуючи повний контроль над тренуванням і прогресом.
Програми тренування: доріжка оснащена 1 ручна програма, 24 встановленими програмами, 3 користувацькими режимами та 3 програмам HRC (Heart Rate Control) для тренувань із контролем пульсу. Також передбачено тест на визначення рівня жирових відкладень, що допомагає відстежувати фізичну форму та прогрес.
Система вимірювання пульсу: вбудовані сенсори на поручнях тренажера дозволяють контролювати частоту серцевих скорочень без додаткових пристроїв, просто тримаючи руки на сенсорних поверхнях. Додатково для більш точного контролю пульсу можна використовувати вбудований приймач для бездротового нагрудного кардіодатчика, що забезпечує зручний та оперативний моніторинг серцевого ритму під час тренування.
Тримач для 2 пляшок забезпечує зручне розташування води або спортивних напоїв під час тренування, щоб завжди мати рідину під рукою.
Тримач для смартфона/планшета дозволяє зручно розмістити пристрій під час тренування для перегляду програм, відео або контролю додатків.
Бігова доріжка легко піднімається у вертикальне положення, економлячи місце, завдяки вбудованому газовому амортизатору та системі фіксації;
Конструкція: поставляється попередньо зібраною, оснащена 2 транспортними колесами для легкого переміщення вперед/назад та 2 колесами для поперечного переміщення, що полегшує перестановку тренажера в кімнаті.
Сертифікація EN20957-1 / EN957-5 клас H (Home) - Відповідає європейському стандарту безпеки та міцності стаціонарних тренажерів для домашнього використання
Завантажте додаток Kinomap, увімкніть свій пристрій, і Вам буде доступно 300 000 км геолокалізованих відео, зареєстрованих по всьому світу. Киньте виклик своїм друзям, змагайтеся з іншими користувачами або тренуйтеся наодинці, щоб побити свої рекорди. Завдяки більш ніж 15 новим функціям, додаток для тренувань має зовсім новий вигляд, який відповідає потребам користувача, включаючи кадри з реального життя для тренувань у приміщенні. Додаток Kinomap також включає навчальний відеоконтент, абсолютно новий ігровий процес через публічні та приватні перегони. Ніколи ще тренування не було таким захоплюючим: швидкість відео синхронізується з ритмом Вашого руху. Ви готові розпочати? Досліджуйте кожен куточок світу, обмінюйтесь коментарями у соціальних мережах та порівнюйте свої результати.
Завантажте Zwift - безкоштовний додаток для бігу та тренувань із Вашою спільнотою. Тренуйтесь весело разом зі світовою спільнотою крізь захоплюючі локації, тренуйтеся вдень і вночі, в дощ чи спеку, з будь-якої точки світу абсолютно безкоштовно. Наші елітні тренери створюють вправи, щоб зробити Вас спортсменом, яким Ви хочете стати. Програми підбираються відповідно до рівня Вашої фізичної підготовки, і їх легко виконувати, що полегшує тренування та робить його веселим. Незалежно від того, чи готуєтеся Ви до забігу на 5 кілометрів, напівмарафону чи тріатлону, Ваші потреби в тренуваннях будуть враховані. Займайтесь самостійно або приєднуйтесь до групових тренувань і досліджуйте показники після бігу, щоб провести свій найкращий сезон. Біг зі спортсменами по всьому світу є основою Zwift. Вибирайте між сотнями подій - від веселих групових забігів до напружених перегонів із справжніми призами. Знайдіть своїх друзів і бігайте з ними в режимі реального часу, підключившись до програм сторонніх розробників, таких як Strava та Garmin Connect. Спільнота Zwift підтримує Вашу мотивацію тримати темп та фінішувати якнайкраще.
Технічні характеристики
Консоль
Для цього тренажера рекомендується придбати нагрудний кардіодатчик Toorx Chest Belt (FC-TOORX) призначений для бездротового вимірювання пульсу під час тренування. Кардіодатчик може взаємодіяти з біговими доріжками, велотренажерами, гребними тренажерами, орбітреками, сайкл-тренажерами, степерами, а також з усіма сумісними пристроями, що працюють на частоті 5,3 kHz.
Рекомендації з експлуатації тренажерів Toorx: З метою уникнення передчасного зносу або несправності, регулярно здійснюйте профілактичні перевірки тренажерів. Регулярно перевіряйте та змащуйте рухомі частини (напрямні, підшипники). Використовуйте спеціальні мастила для спортивного обладнання. Перевіряйте стан кріплень, болтів та інших деталей. У разі ослаблення - негайно затягніть їх. Для правильної установки та експлуатації бігової доріжки, велотренажера, гребного тренажера, орбітреку - використовуйте килимки під тренажер відповідного розміру Toorx Exercise Machines Mat.
| Артикул | 931711 |
| Бренд | Toorx |
| Вага | 60,8 кг |
| Вага в упаковці | 70 кг |
| Габарити упаковки | 179 × 76,5 × 29,5 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | LED |
| Додаткові характеристики | Вбудований бездротовий приймач пульсу для нагрудного пояса Підставка для смартфона/планшета Сенсорні датчики вимірювання пульсу Складана конструкція Товщина бігового полотна - 1,6 мм |
| Зміна кутів нахилу | 0-12% |
| Клас | Home line (для домашнього використання) |
| Кострукція | Складані |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальна швидкість, км/год | 18 |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Особливості | Амортизація Вимірювання пульсу Компенсатори нерівності підлоги Регулювання кута нахилу Транспортувальні ролики Тримач для пляшки Підтримка додатків через APP READY 3.0 (Bluetooth) Аварійний ключ |
| Пікова потужність, к.с | 3.5 |
| Показання дисплея | Швидкість Нахил Пульс Дистанція Час Імітується круг довжиною 400 м Калорії |
| Потужність двигуна, к.с. | 2.5 |
| Програми | Ручна програма - 1 Встановлені програми - 24 Пульсозалежні програми - 3 Користувацькі программи - 3 Програма контролю рівня підшкірного жиру - 1 |
| Регулювання кута нахилу | Електричне |
| Розмір бігового полотна | 47 × 140 см |
| Розміри в робочому вигляді | 175 × 74 × 120 см |
| Розміри в складеному вигляді | 120 × 74 × 144 см |
| Система амортизації | 8 еластомерів |
| Тип | Електричні |
| Товщина деки | 1,6 мм |